Процедура  призначена для діагностики та лікування дисфункції СНЩС  та міофасціального синдрому.

Покази до виконання процедури. 

Спазмовані м'язи обличчя та шийного відділу. Неможливість широкого відкривання роту. Больовий синдром в обличчі або щелепі. Дисфункція Щелепового суглобу (СНЩС). Головні та інші  болі, спричинені м'язовою дисфункцією.  

 Електронейростимуляція  здійснюється  через шкіру шляхом стимуляції  п’ятої та сьомої пари черепних нервів. В результаті подібної  стимуляції відбувається ізотонічне скорочення жувальних та мімічних м’язів, м’язів шиї та плечевого пояса.Також блокується зворотня імпульсація від м’язових волокон до центральної нервової  системи.
Таким чином, маємо можливість зняти тонус з м'язів та визначити істинне положення фізіологічного спокою. Та положення оптимального  співвідношення щелеп в центральній оклюзії.

 Принцип дії Апарату  для нейроміостимуляції   – виконання контрольованих   двобічних  періодичних імпульсів, які сприяють  релаксації м’язів, збільшенню амплітуди рухів нижньої щелепи та покращують   кровообіг  в тканинах. 

Алгоритм виконання.

На шкіру в певних місцях наклеюються спеціальні міотроди для проведення імпульсу крізь шкіру. Шкіра  в цих місцях знежирюється спиртом.

Якщо чоловіки мають    2-3 денну неголеність, необхідно  її поголити перед походом в стоматологію, або Ви будете мати можливість це зробити безпосередньо в клініці. Ми приготували для Вас всі необхідні одноразові приналежності.

Якщо ж Ви носите бороду, ми маємо спеціальні міотроди для бородатих.

Користування під час процедури мобільним телефоном суттєво погіршує результат!

Час  повноцінної міорелаксації м'язів 60 хв в спеціально  створених умовах для повного рослаблення (приглушене світло, музика, плед). 

 При поєднанні процедури нейроміостимуляції та додаткового  прибору  NuCalm, досягається  більш глибока релаксація  м'язів та центральної нервової системи. 

Протипокази до виконання процедури.

Відносне протипоказання - вагітність ( особливо перший триместр).

Штучний водій  серця. Некомпенсована гіпертонія.