Зниження стресу без медикаментів

Ліки від дентофобії

Згідно з соціологічними дослідженнями відвідування стоматолога для більшості з нас – справжній стрес. Понад 30% населення планети, а це кожен третій, є дентофобом, оскільки дискомфортні й подекуди больові відчуття міцно закріпилися в підсвідомості. Сучасні інноваційні технології не стоять на місці навіть у питаннях дентофобії. Побороти страх пацієнта перед стоматологічними процедурами відтепер допомагає унікальна американська методика – NuCalm.

Технологія NuCalm, була розроблена вченими Гарвардського університету. Вона дозволяє підтримувати баланс організму, знижувати шкідливий вплив стресу, поповнювати дефіцит сну, забезпечувати нейром’язове розслаблення і сприяти оздоровленню всього організму. NuCalm почав використовуватися 2010 року і дотепер успішно застосовується більш ніж в 400 тис. стоматологічних кабінетів, розташованих на п’яти континентах. NuCalm не має серйозних побічних дій, пацієнту не потрібно додаткового часу для відновлення після процедури, зберігається концентрація і увага, що дозволяє спокійно керувати автомобілем.

Технологія NuCalm – це:

  • біологічно активна добавка в таблетках (харчова добавка Габа, яку приймають перед процедурою. Вона нормалізує концентрацію амінокислоти в головному і спинному мозку і сприяє швидкій стабілізації психосоматичного стану людини);
  • стимулятор електротерапії;
  • щільна маска для очей;
  • акустична система (навушники з музикою, яка налаштовує мозкові хвилі на частоти розслаблення).

Особливість інноваційної розробки також полягає у тому, що її можуть застосовувати всі, кому важливо усунути тривогу, стрес, відновитися між перельотами і будь-якими іншими фізичними та розумовими навантаженнями. Гасло виробників NuCalm: «Стрес – це вибір».

Як це працює, запитаєте ви? Все дуже просто. Система налаштовує роботу мозку на ті частоти, на яких відбувається розслаблення і заспокоєння. Зазвичай мозок людини працює на бета-хвилях. Бета-частота (13-30 Гц) асоціюється з денним ритмом, мозковою активністю, що включає в себе когнітивну, чутливу і рухову діяльність. Високі бета-хвилі (23-40 Гц) асоціюються з тривогою і страхом. NuCalm знижує частотний рівень мозкових хвиль пацієнта з рівня бета-ритму до альфа або тета (4-12 Гц). Альфа-ритм характерний для першої стадії сну і зазвичай асоціюється з розслабленням, спокоєм під час глибокої медитації. Альфа-хвилі характеризуються меншою частотністю, високими амплітудами, вони більш синхронні, ніж бета-хвилі. Пацієнт на такій хвилі фізично не може бути тривожним, занепокоєним. Природним шляхом створюється гомеостаз, нейром’язове розслаблення і релаксація.

Той факт, що пацієнти відтепер можуть зняти стрес під час стоматологічної процедури, є додатковою перевагою і говорить про те, що  дантист і клініка в цілому дбають про стан здоров’я всього організму пацієнта.

Тож, запитайте про інноваційну процедуру у вашого лікаря або адміністратора вже сьогодні!

Приємного Вам перебування в нашій клініці «32 Перлини»!

Ми створюємо для Вас комфорт, затишок і надаємо максимально професійну допомогу!

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+38 067 32 32 0 32