Рівні зуби в два рази швидше?

Вирівняти зуби в два рази швидше?! Міф чи реальність?

AcceleDent

Наша клініка – єдина в України здатна запропонувати своїм пацієнтам іще одну Американську  інноваційну методику – прискорене виправлення прикусу.

Завдяки прогресивній методиці, наші пацієнти  проходять виправлення  прикусу та вирівнювання зубів на брекетах та  прозорих капах в два рази швидше, ніж пацієнти інших стоматологічних клінік.

Представлена  методика – результат роботи вчених з галузі космічної медицини.

В результаті проведених досліджень вчені виявили закономірність, згідно якої щільність кістки астронавтів, які повернулися на землю після перебування в космосі, завжди зменшується.Подібні зміни відбуваються в результаті тривалого знаходження в стані невагомості. Компенсувати шкідливий вплив невагомості на кістку виявилось можливим завдяки застосуванню мікровібрації.

Секрет революційної системи  AcceleDent полягає у відновленні  клітинного балансу кісткової  тканини щелеп  людини, що має значущу  роль в ефективності та стабільності результатів ортодонтичного лікування. Для того, щоби кістка була здоровою, необхідна стійка рівновага між функціями клітин-остеобластів, які синтезують кісткову тканину та клітин-остеокластів, які її руйнують. Для переміщення зубів  також важливо, щоб даний процес в кістці був максимально збалансований. А для того, щоб скоротити термін лікування брекетами або капами, необхідно постійно на цей баланс впливати.

AcceleDent сприяє єфективному відновленню в кістковій тканині балансу діяльності остеокластів та остеобластів, що в результаті призводить до більш швидкого пересування зубів.

Сучасна технологія AcceleDent дозволяє досягати запланованого результату лікування стрімко і безпечно!

Вона дозволяє вдвічі скоротити строки ортодонтичного лікування, чи то брекетного або лікування прозорими капами.

Подібне скорочення строків лікування має принципове значення для людей, які ведуть активне соціальне життя.

Але справа не тільки в скороченні строків ортодонтичного лікування. Ця технологія дозволяє з набагато більшою вірогідністю досягати запланованого результату лікування, що підвищує його ефективність.

Звертайтесь до професіоналів і завжди будьте здоровими та красивими!

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+38 067 32 32 0 32