Професійне відбілювання

Професійне відбілювання зубів

Похизуватися білосніжною посмішкою сьогодні бажають всі. Проте не рідко заважає цьому жовтизна зубів, що проявляється внаслідок несвоєчасного лікування, надмірного вживання продуктів, які містять барвники (кава, чай, кола, червоне вино), а також паління. Відновити білизну зубів допоможе професійне відбілювання, яке швидко наблизить вас до ідеальної «голлівудської» усмішки.

Природним кольором зубів вважається колір слонової кістки. Зловживання і надмірне захоплення процедурами відбілювання не завжди надає довготривалий результат і навіть може погіршити стан зубної емалі. Тому процедуру відбілювання слід робити під пильним наглядом спеціаліста, враховуючи усі рекомендації.

Відбілювання зубів проводиться в кабінеті стоматолога з використанням спеціальної апаратури і розчинів з високою концентрацією відбілюючих компонентів. Спосіб і засоби відбілювання підбираються у кожному окремому випадку індивідуально. Далеко не всі зуби можна відбілювати.

Загальні протипоказання:

 • віковий показник (діти та підлітки);
 • вагітність і лактація;
 • алергія на компоненти відбілювання;
 • прийом ряду препаратів (третиноїн, доксициклін, гідрохлортіозід та ін.);
 • гіпертонія, онкохвороби, хвороби ендокринної системи.

Місцеві протипоказання:

 • пломби, карієс, зубні коронки, реставрації на зоні відбілювання;
 • брекет-системами на зубах, що зумовлює нерівномірне відбілювання (вибілювати зуби можна не раніше, ніж через місяць після зняття брекетних конструкцій та завершення ортодонтичного лікування методом Invisalign);
 • широка пульпарна камера;
 • підвищена чутливість зубів;
 • підвищена стертість зубної емалі;
 • гострі стадії пародонта і хвороби слизової порожнини рота;
 • захворювання нижньощелепного суглоба, які обмежують відкривання рота.

У США процедура відбілювання дуже популярна (проводять її навіть у торговельних центрах) і взагалі прирівнюється до освітлення волосся.

Завдяки досвідченим фахівцям і використанню прогресивних методик, відбілювання зубів в нашій клініці є без сумніву абсолютно безпечним для здоров’я ваших зубів.

Рекомендації. Після процедури відбілювання перші 7 днів НЕ бажано вживати продукти, що містять харчові барвники або сприяють підвищенню чутливості зубів:

 • напої (чорний та зелений чай, каву, червоне вино, соки, газовані напої);
 • овочі (буряк столовий, моркву), фрукти та ягоди (лимон, смородину, чорниці, черешні, шовковицю);
 • приправи (соєвий соус, суміш каррі, куркуму);
 • використовувати зубні пасти та ополіскувачі на основі хлоргексидину, зубні пасти з високою абразивністю (відбілюючі та для курців);
 • палити.

На сьогоднішній день у світовій стоматологічній практиці існує два види відбілювання: домашнє (здійснюється самим пацієнтом в домашніх умовах) і офісне (відбілювання у стоматологічному кріслі).

Наші спеціалісти проводять цю процедуру найбезпечнішим методом, за допомогою сучасного діодного американського лазера Biolase.

Дана лазерна система створена виключно для професійного застосування в поєднанні з інноваційним гелем Relief, до складу якого входить аморфний фосфат кальцію. Нанесення такого препарату сприяє відновленню нормальної структури емалі, зниженню її чутливості до негативних впливів. Зуби набувають більш блискучого вигляду, згладжується пошкоджена поверхня емалі, вона стає стійкою до проникнення бактерій і пігментів їжі.

В основі механізму дії власне гелю лежить виділення активного кисню з перекису водню під впливом світла певного спектру лазера, відомого в світі виробника медичних лазерів – Biolase. Кисень має здатність проникати в глибокі шари і розщеплювати навіть стійкі пігменти емалі та дентину на світліші.

Перед процедурою відбілювання проводиться обов’язкова професійна гігієнічна чистка. Це робиться для того, щоб відбілююча система впливала тільки на ваші зуби, а не на зубний наліт. Саме відбілювання абсолютно безболісне і безпечне. Спочатку ясна ізолюються гелем, потім на поверхню зубів наноситься відбілюючий гель, дія якого активується лазером.

Переваги методики. Відгуки щодо лазерного відбілювання зубів дозволяють виділити наступні переваги методики.

 1. Швидкий результат за мінімальний час – якщо виключити підготовчий етап (санацію ротової порожнини), то вся процедура займає 20 хвилин.
 2. Відсутність негативного впливу на ясна, слизову оболонку і емаль. Доведено, що після проведення процедури кислотно-лужний баланс порожнини рота зберігається на нейтральному рівні. Емаль не піддається нагріванню і не пересушується, не змінює мінеральний склад.
 3. Зміцнення емалі. На питання, чи шкідливе лазерне відбілювання зубів, слід відповісти: не шкідливе, а навіть корисне. Справа в тому, що в період дії лазера емаль ущільнюється приблизно на 40%, стає міцнішою. Таким чином, ця технологія унікальна, оскільки робить посмішку не тільки чистою, але й здоровою.
 4. Відсутність чутливості зубів після процедури, що практично завжди спостерігається при інших методиках.

Особливості методики:

 • час дії – 2 рази по 30 секунд на кожен зуб. Це мінімальний період, який пропонує сучасна стоматологія, тоді як при інших методиках загальний вплив становить від 60 хвилин і більше;
 • відсутність нагріву – під час фотовідбілювання тканини піддаються нагріванню, що створює дискомфортні відчуття. Лазер працює інакше. Сучасні установки з інфрачервоним і діодним лазерами випромінюють хвилі довжиною 810 нанометрів. Вони забезпечують швидкий ефект. Приміром, в перших пристроях довжина хвиль становила 488 нанометрів, і щоб освітлити зуби доводилося відвідувати дантиста багаторазово.

Відгуки пацієнтів підтверджують, що досягти ефекту освітлення можна завдяки одній  процедурі.

Якщо Ви бажаєте зберегти зуби білими, а посмішку яскравою, Вам необхідно:

 • проводити щоденне чищення зубів два рази на день;
 • поверхні між зубами відчищати за допомогою стоматологічних ниток;
 • регулярно (два рази на рік) відвідувати свого лікаря для проведення профілактичних оглядів та професійного чищення зубів.

У клініці «32 Перлини» наші фахівці запропонують Вам інноваційну методику відбілювання, оскільки ми прагнемо надавати тільки найкращі послуги!

Бажаємо Вам здорової  та білосніжної посмішки!

Записатися на консультацію та процедуру відбілювання  можна за телефоном:

 +38 067 32 32 0 32