Лазерна терапія

Застосування стоматологічного діодного лазера
- сьогодні дозволяє швидко і безболісно вирішувати складні завдання. Ефективність лікування, підтверджує той факт, що використання лазера максимально зберігає здорові тканини і при це мінімізує післяопераційні незручності. Атравматично робота лазера, успішно себе зарекомендувала при лікуванні захворювань пародонту, як і всіх м'яких тканин в цілому. З цим безсумнівно вже можуть погодитися багато наших пацієнтів.


Основні переваги лазеро- терапії:

• Швидке відновлення тканин після хірургічний втручань;

• Прискорена регенерація тканин;

• Явні протизапальні властивості;

• Виключення можливих кровотеч;

• Зниженні надмірної чутливості зубів;

• Виражений бактерицидний ефект;

• Знеболювальне дію;

Не так давно, дана інновація відкрила новий виток у розвитку сучасної стоматології. Лазер в медицині успішно справляється з будь-якими захворюваннями в порожнині рота, викликаними вірусною (герпетичної), бактеріальної, грибковою інфекцією. Доведене ефективне лікування при таких діагнозах як переімплантіт, хейліт, пародонтит, стоматит і т.д. Нова сфера лазерної стоматології Києва, за останні роки все більше розвивається і успішно впроваджується в «32 Перлини», саме завдяки можливості проводити терапію, без будь-якого нагріву тканин, а так само з використанням фотосенсобілізаторов, препаратів, які під впливом лазера інтенсивно насичують киснем. 
У комплексі процедура сприяє знезаражувати пародонтологічний кишеню.

Які перевага застосування лазера в стоматології?

У ряді випадків лазер знижує необхідність використання будь-яких препаратів, на приклад: антибіотиків, або антисептиків. А так же побічних ефектів які можуть бути з ними пов'язані.

Як проводиться лазеро- терапія?
Перш за все, будь-яке лікування проводиться після професійної гігієни, інакше недостатньо санувати порожнину може перешкоджати подальшому лікуванню пародонтального кишені.
В процесі роботи лазера клітини патогенної мікрофлори під впливом вільного атомарного кисню гинуть. При цьому, жодним чином не впливаючи на навколишні тканини.
Які можуть бути протипоказання лазера?
На сьогоднішній день, немає жодного протипоказання для застосування лазера.
Він успішно застосовується у вагітних жінок, дітей і навіть алергіків.

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+38 067 32 32 0 32