Invisaling виправлення прикусу

Smiling Woman with silicone trainer. Invisible braces

На шляху до ідеальної посмішки

Ідеальна посмішка – один з критеріїв краси. Проте не всім пощастило мати бездоганні зуби від нарождення. Нерідко гарна посмішка – це результат відмінної роботи ортодонта і правильно підібраної спеціалістом брекет-системи. В минулому залишились жахливі металеві пластини, що відверто відлякували оточуючих. На зміну їм прийшла нова, більш зручна і естетично приваблива методика, яка візьме під надійний захист ваші зуби і прикус, подарувавши радість спілкування. Знайомтеся, новітній винахід у сучасній стоматології на шляху до ідеальної посмішки – Іnvisalign, невидимі брекети.

Іnvisalign – «невидимі брекети»

Капи-Елайнери – клінічно випробована американська технологія, яка відтепер доступна і в Україні. Її особливість полягає у абсолютній прозорості і непомітності на зубах, що створює безперечний комфорт для майбутнього власника ідеальної посмішки. Капи виготовлені зі спеціального прозорого матеріалу, який щильно і надійно  прилягає до зубів пацієнта не створюючи жодного дискомфорту. Вони досить легкі і абсолютно безболісні у щоденному використанні, завдяки дозованому компьютерною програмою тиску, що рівномірно розподіляється на зуби. Капи-елайнери – справжні неведимки, які не помітні для ваших співрозмовників, а також на фото- і відео- зйомці. Вони не змінюють дикцію, не впливають на смакові рецептори і відчуття та легкі у застосуванні. Іншими словами про ваше ортодонтичне лікування будете знати тільки ви, а от приголомшливий результат побачать усі. До того ж, на 30-40% швидше, аніж це могло б спрацювати із традиційними брекет-системами і все завдяки напрочуд ретельному підходу до виготовлення індивідуальних кап-елайнерів. Як це працює? Ви приходите до лікаря ортодонта з відповідним запитом. Лікар знімає відбиток Ваших зубів, робить знімок згідно протоколу, діагностичний рентген-знімок усіх зубів, заповнює спеціальні лікарські форми. Дані обробляються і надсилаються в американську лабораторію, де на підставі отриманих матеріалів розробляється індивідуальний план лікування – віртуальний 3D фільм, де з математичною точністю прораховуються усі необхідні параметри, а також кількість лікувальних елайнерів  та  час, необхідний для виправлення прикусу. Це надає можливість пацієнту іще до початку курсу лікування на моніторі компьютера наживо побачити як виглядатиме майбутня ідеальна посмішка. Після узгодження віртуального плану лікування, він надсилається на фабрику, де виготовляється набір кап для послідовного використання на весь період лікування.

Особливості застосування і лікування

Ваші капи починають старанно працювати з того моменту, коли встановлені і знаходяться у ротовій порожнині. Носити їх необхідно 23 години на добу! Зняти невидимки можна лише для прийому їжі та чистки зубів. Використання однієї капи розраховане на два тижні. Потім, згідно протоколу лікування, її необхідно замінити на іншу. Саме тому лікар видає декілька елайнерів, які пацієнт може встановлювати самостійно. Відвідування лікаря при цьому зберігається, але з частотою раз на півтора місяці.

Усіх наших пацієнтів супроводжують американські лікарі ортодонти, спеціалісти високого класу, які, вміло використовуючи методику кап, здатні виправити будь-яке порушення прикусу.

Нагадаю, наша клініка  має партнерські стосунки  з лікарями  США, які отримали статус Preferred Provider Invisalign, що засвідчує їх професійний досвід, а також статус Elite Provider Invisalign, яким відзначені лише 13 лікарів у світі. Такі високі стандарти дозволяють ефективно застосовувати методику кап-елайнерів навіть у найскладніших випадках.

У руках таких  досвічених спеціалістів ця методика творить дива!

Вирівняти зуби в два рази швидше?! Міф чи реальнисть?

AcceleDent

Наша клініка – єдина в України здатна запропонувати своїм пацієнтам іще одну інноваційну методику – прискорене виправлення прикусу. І хоч комфорт від застосування елайнерів є безумовним, проте деякі пацієнти мріють про зменшення строків ортодонтичного лікування. Саме для них і створена новітня Американська система AcceleDent, яка складається з відновлення кліткового балансу кісткової тканинин людини. Представлена  методика – результат роботи вчених в галузі космічної медицини. Вона сприяє єфективному відновленню в кістковій тканині балансу діяльності остеокластів та остеобластів, що в результаті призводить до швидшого пересування зубів.

Сучасна технологія AcceleDent дозволяє досягати запланованого результату лікування стрімко і безпечно!

Звертайтесь до професіоналів і завжди будьте красивими й щасливими!

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+38 067 32 32 0 32