Естетична реставрація

Це не тільки відновлення краси, але й первинної анатомічної форми, кольору, структури та інших параметрів зубів. Повернення зубу його природних функцій.

Кожен хоче мати не тільки здорові  зуби, але й такі що виглядають красивими та природніми. Адже яскрава, гарна посмішка – це перший крок на шляху до успіху у житті.

Лікарі  нашої клініки мають можливість відновлювати зуби матеріалами найкращих світових виробників.

Ви знаєте, що навіть при відновленні одного  жувального зубу, ми можемо  вплинути на шийний, грудний відділ хребту і навіть Вашу стопу. Вам ніколи не спадало на думку пов’язати, наприклад, мозоль на п’ятці з Вашим нещодавнім походом до стоматолога з приводу лікування карієсу і постановки пломби?!

Взаємозв’язок всіх наших систем організму настільки тісний, що стоматологічне лікування здатне допомогти позбутися, наприклад, головних болей або болей в шийному відділі хребта, а може призвести  до зовсім не очікуваних проблем.

  • Наші лікарі працюють в концепції нейро-м’язової стоматології.

Зуби – це частина зубо-щелепного апарату та складних взаємовідносин в нашому тілі. Тому наше лікування повинно бути чітко вивіреним і  нести здоров’я.

Всі наші втручання, навіть незначні, ми перевіряємо з точки зору наших широких поглядів на зуби, як частину цілісного організму. Ми можемо це зробити об’єктивно, не “на око”, тому що маємо все  необхідне  обладнання.

Якщо Ваші зуби мають дефекти на пришийковій ділянці зуба, це може бути симптомом того, що вони працюють з неприроднім для них навантаженням. І для того щоб в цій ділянці, фотополімерна пломба довго функціонувала, мало її зробити красивою та з супер якісного матеріалу. Необхідно спочатку збалансувати оклюзію (прикус) і тільки потім реставрувати пошкоджену ділянку. Часто  для відновлення балансу, достатньо незначного вибіркового пришліфовування Ваших попередніх реставрацій. В цьому нам допомагає комп’ютерний комплекс “Tekscan”.

Для створення міцної та довгострокової фіксації пломбувального матеріалу, пошкоджена частина повинна бути максимально сухою та стерильною. Для цього лікарі використовують раббердам – латексну завісу, яка повністю захищає від вологого дихання та слини. Крім того, вона унеможливлює потрапляння на слизову оболонку медичних препаратів під час лікування.

Реставрація – це високо естетична ручна робота і вимоги до неї теж високі.

Лікар, який займається створенням  реставрацій, повинен бути не тільки професіоналом, але і художником.

Якщо ж, Вам ще не 80 – 90 років, а  Ваші зуби  вже зтерлися і  стали помітно коротше, можливо повернути їх природню красу. І пам’ятайте, що це не тільки естетичний недолік, але й серйозний сигнал для аналізу Вашої оклюзії та роботи  скронево-нижньощелепного суглобу.

Якщо Ви стали помічати, що стискаєте зуби вдень, прокидаєтесь з втомленими м’язами на обличчі, у Вас з’явилися головні болі, отже Вам необхідно пройти діагностику у нейро-м’язового стоматолога  і знайти причину цих змін.

В такому випадку  нам допоможе діагностичний комплекс обладнання К7.

Не відкладайте  реставрацію втрачених тканин!

Пам’ятайте, кожного дня вся зубо-щелепна система виконує  складну роботу.

За допомогою сучасних композитних   матеріалів наші  лікарі відновлять Ваші зуби таким чином, що вони не тільки   будуть повністю естетично гармонізувати з сусідніми, але й виконувати свої функції в  гармонії  з усім організмом.

Будьте здорові та успішні!

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+38 067 32 32 0 32