Діагностичні цифрові комплекси

Комп’ютерні та цифрові технологии давно стали реальністю та необхідністю в сучасній стоматології.

“32 Перлини” – перша в Україні спеціалізована клініка нейром’язової стоматології –  нового (для України) прогресивного напряму у лікуванні зубів.

Цей напрям завоював серйозні позиції в США та у світі і визнаний такими авторитетними і   консервативними структурами як ADA та FDA!

Ми розглядаємо зубо-щелепну систему, як частину єдиного цілого усього нашого організму. За допомогою комплексного підходу ми успішно вирішуємо не тільки проблеми естетики посмішки та функції зубощелепної системи, але і загального здоров’я людини.

Наші спеціалісти, які пройшли спеціальне навчання, мають в своєму арсеналі інструментарій, який дозволяє діагностувати та об’єктивно оцінювати  всі параметри зубо-щелепної системи максимально точно.

Таким чином, ми маємо можливість  спрогнозувати та  створити  оптимальну оклюзію (прикус) ДО початку будь-яких стоматологічних втручань.  І тільки потім запропонувати індивідуалізовані варіанти і методи  вирішення проблеми.

Чому К7 та нейром’язова стоматологія?

  • Це – новий якісний рівень професіоналізму в роботі з дисфункціями СНЩС.
  • Це можливість бути на декілька сходинок вище ніж просто лікар-стоматолог, бути лікарем, який бачить стоматологічні проблеми, як частину цілісного організму!
  • Це можливість створення успішних, комфортних, довготривалих реставрацій, як керамічних так і фотополімерних без розломів, сколів і т.і.
  • Це реальна допомога  людям, які роками страждають від різних лицевих болей, головних болей та СНЩС, проблем з хребтом шийного та грудного відділу і тд.
  • Володіння знаннями основних  параметрів  правильної оклюзії  дає можливість вирішувати велику кількість завдань, пов’язаних  з дисфункцією СНЩС.
  • Цей комплекс обладнання використовується ортопедами, терапевтами, терапевтами-пародонтологами, імплантологами.

Діагностична система   К 7, компанії Myotronics

 К7 – апарат для комп’ютерізованого  сканування  рухів нижньої щелепи (К7 СМS – computerized mandibular scanning).

Це діагностичне  обладнання  для аналізу  стану  жувальних м’язів та траекторії рухів нижньої щелепи, оцінки шумів, які виникають в скронево-нижньощелепному суглобі при рухах нижньої щелепи.

Для сканування  рухів нижньої щелепи (K7 CMS) застосовуються  8 датчиків, прикріплених на спеціальну рамку, яка одягається  на голову пацієнта. Датчики відстежують  переміщення  маленького магніту, який прикріплений на яснах  нижньої щелепи. Система не чутлива  до легких рухів голови або до електромагнітних перешкод. Комп’ютерна програма графічно  передає переміщення нижньої щелепи на екран монітору.

Восьмиканальний електроміограф. ( К7 EMG)

Застосовується  для реєстрації електроміограми восьми різноманітних м’язових груп одночасно. Сприйняття електросигналу  від м’язів створюється за допомогою двухполюсних поверхневих сенсорів, приклеєних на поверхню шкіри. Комп’ютерна програма показово передає зображення коливань м’язового потенціалу на екран монітору.

Електросонограф для реєстрації звукових коливань в скроне-нижньощелепному суглобі  (К7 ESG). Високочутливі датчики, установлені  на поверхні шкіри  над кожним скроне-нижньощелепним суглобом, що забезпечує  синхронний двобічний запис коливань тканин, які є наслідком звукових коливань в суглобі. Електросонограф дозволяє бачити  амплітуду, частоту та  довготривалість коливань, які графічно відображаються на екрані монітору. Все це надає лікарю цінну інформацію при оцінці положення та стану суглобового диску та функції суглобу.

Система двобічної оцінки  тонів та  вібрацій в СНЩС – прилад, який складається з мікрофону  та пристрою, який обробляє  сигнал. Прилад надає  можливість  записувати та оцінювати шуми та вібрації, які виникають в СНЩС. Входить в набір діагностичних пристроїв системи К-7.

Будьте здорові та посміхайтеся частіше!

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+38 067 32 32 0 32