SUPER white smile. Обираємо правильний колір

SUPER white smile. Обираємо правильний колір

Одне із завдань стоматолога-ортопеда полягає у виборі кольору майбутніх конструкцій.

При виготовленні вінірів є чудова можливість підібрати бажаний колір. Для цього слід враховувати відтінок білків очей, шкіри і навіть волосся. Професійний фахівець допоможе підібрати ідеальний відтінок вашим зубам.

Колір вінірів має свої особливості у стоматології різних країн світу. Так, наприклад, у Америці популярна білосніжна посмішка, через що здається, що зуби сяють, наче діаманти у вечірній час. У Азії та Європі навпаки: зуби мають бути трохи темніше білків або такого ж кольору, що аж ніяк не відволікає від близку очей. Тож, якщо ви вирішили встановити вініри приділіть увагу вибору їх кольору.

В цьому вам завжди допоможе професійний стоматолог-ортопед. При виготовленні вінірів є можливість підібрати бажаний колір, наближений до природнього. Для цього слід враховувати відтінок білків очей, шкіри і навіть волосся. При різному освітленні пігмент зубів сприймається по-різному. Тому при підборі кольору вінірів необхідно робити це за наявності природнього освітлення, в приміщенні з нейтральним кольором стін, на губах у жінок не повинно бути помади.

Професійний фахівець запропонує вам ознайомитись із шкалою відтінків, що розроблена на основі принципів художньої колориметрії. Відтінки розподіляються за чотирма категоріями, які позначаються символами А, В, C і D. У кожній категорії існує додатковий розподіл відтінків, що характеризується рівнем яскравості. Цифрі «1» відповідає найвищий рівень яскравості шкали, а «4» – нижчий. Таким чином, підбір вінірів за кольором зубів здійснюється за двома параметрами: відтінок (А, В, С або D) і розмір яскравості (1, 2, 3, 4). Колір для кожного вініра за кольором зуба визначається подвійним символом, наприклад, вініри колір А1.

Процедура підбору кольору здійснюється шляхом прикладання зразків відтінків до власних зубів пацієнта. Після того, як відтінок буде підібрано, визначатиметься яскравість вінірів.

Пам’ятайте, професійний фахівець допоможе підібрати ідеальний відтінок вашим зубам.

Клініка “32 Перлини”. Ми знаємо як зробити вашу посмішку бездоганною!

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+38 067 32 32 0 32

Поділиться в соц мережах: