Голова болить ...

Голова болить ...

Знання анатомії і фізіології дозволяє доктору визначити проблемні зони організму.

З будь-якими видами болю ми в першу чергу намагаємося впоратися за допомогою ліків. Зрідка звертаємося до фахівця і ще рідше замислюємося про те, що цим фахівцем може бути остеопат. Але незважаючи на те, що термін остеопатія походить від грецьких слів «остео» (кістки) і «патос» (захворювання), спектр проблем, з якими працює доктор-остеопат, набагато ширше.

У половині випадків больові відчуття можуть бути викликані змінами положення внутрішніх органів, напругою м'язів під впливом стресу, гормональною перебудовою організму і десятками інших причин, які складно визначити за допомогою діагностичного обладнання.

Остеопат же відновлює нормальне функціонування органів і систем організму за допомогою рук, і дозволяє запустити і ефективно використовувати механізм самозцілення. Поглиблені знання анатомії і фізіології дозволяють доктору знайти все, що "працює" не так і привести в норму кровопостачання і функціональні показники тканин.

Одна з проблем, яку вирішує остеопатія - головний біль. Її причиною може бути довге сидіння за комп'ютером чи письмовим столом, а також нехтування спортом. Все це призводить до постійного напруження м'язів шиї, верхній частині спини і плечового пояса. В результаті м'язи звикають постійно бути в тонусі і не можуть розслабитися навіть під час сну. Напруга передається на м'язи голови, а потім і на черепні кістки. У свою чергу, остеопатія володіє ефективними прийомами швидкого і повного розслаблення спазмованих м'язів.

Допомагає доктор-остеопат впоратися і з мігренню. У багатьох випадках її причина криється в порушенні кровообігу в судинах шиї та головного мозку. Судини проходять через вузькі отвори між кістками черепа, і навіть мікроскопічні змішання цих кісток можуть викликати звуження судин і погіршення кровотоку. В остеопатії існують спеціальні техніки роботи з твердою мозковою оболонкою для балансування і розслаблення напружених ділянок. В результаті лікування вдається досягти більш стійкого ефекту, ніж від болезаспокійливих препаратів.

Остеопат може істотно вплинути і на інші причини виникнення головного болю. Наприклад, за кілька сеансів він допомагає поліпшити стану після перенесених черепно-мозкових травм, які нерідко призводять до підвищення внутрішньочерепного тиску і, як наслідок, до утруднення циркуляції спинно-мозкової рідини. Крім того спеціальні техніки, що застосовуються доктором, прибирають порушення венозного відтоку з порожнини черепа, стабілізують артеріальний тиск і в комплексній терапії допомагають позбутися від невралгії.

Далі справа за вами: дотримання рекомендацій фахівця дозволить зберегти ваше хороше самопочуття і не дасть проблемі повернутися.

Офіційне джерело статті:

http://osteopatdoc.com/vzyatsya-za-golovu/

Поділиться в соц мережах: